TISK / VÝSEK

POTISK

SIGNMAKING

RAZÍTKA

Máme více než desetileté zkušenosti s tiskovými metodami a technologiemi, především se sítotiskem. Od ručně vyráběných vlastních strojů až po špičkové sítotiskové stroje japonské výroby.


TISK / DTP STUDIO

Počítačovou sazbou a grafikou se naše firma zabývá od úsvitu počítačového věku - začínali jsme na legendárním osmibitovém SHARPu MZ800 s kazetopáskovou pamětí, přes šestnácibitové ATARI ST s velmi dobrým vektorovým editorem pro sazbu a grafiku CALAMUS a DIDOT až po současnost ve znamení společností Microsoft, Adobe a Corel.

Outsourcing

 

Přestože jsou dnešní programy pro tvorbu grafiky nesrovnatelně dokonalejší a ušetří nám práci nebo ji za nás rovnou udělají, ani nejdokonalejší software nám nemůže dát to nejdůležitější - nápad. Proto, pokud naše invence nestačí, spolupracujeme s externími kreativci a grafiky, kteří nám pomohou se lépe vyrovnat s náročnými zakázkami.

Grafické podklady od Vás

 

Samozřejmě tiskneme i z podkladů dodaných zákazníkem. Jako tiskový podklad přijímame soubory:

K výrobě předlohy pro sítotisk jsou nutné další úpravy (separovat jednotlivé barvy, vytvořit tiskové přesahy, sesadit grafiku do archů podle potřeby, upravit tloušťku čar vhodných pro použitou hustotu síta apod.). Tyto práce si účtujeme v hodinové sazbě 250,- Kč/hod. viz ceník.