POTISK

TISK/
VÝSEK

SIGNMAKING

RAZÍTKA

S potiskem tkanin a předmětů sítotiskem máme dlouholeté zkušenosti. V kvalitě, trvanlivosti a pokrytí je sítotisková technologie v současné době bezkonkurenční.


POTISK / TECHNOLOGIE

 

Naše firma používá k potisku předmětů a textilu sítotisk, avšak již brzy rozšíříme svou nabídku i o tisk tamponovými stroji. Tím pokryjeme výraznou poptávku po potisku předmětů se zakřivenými plochami, jako jsou kulatá pera a propisovačky, hrnečky, popelníky atd. Stáhněte si katalog reklamních přemětů.

Sítotiskovou technologií lze potiskovat všechny běžné druhy materiálů včetně kovu, kůže, dřeva, samozřejmostí jsou umělé hmoty i textil jakéhokoli složení. Velmi populární je tato technologie pro potisk triček, kšiltovek, pracovních oděvů apodobně. Problematické bývají většinou předměty s výraznou strukturou povrchu.

Zejména při potisku trik jsme připraveni spolupracovat a spolupracujeme s agenturami a kreativními studii i vlastními nakladateli a výrobci. Máte zajímavý nápad na potisk trička? My dodáme technologické znalosti, vy kreativu. Podívejte se na vybrané reference na obrázcích.

Volba vhodných barev

 

Velice důležitá je volba vhodné barvy. Naše firma používá různé druhy barev od renomovaných evropských a japonských výrobců od vodou ředitelných disperzních barev po dvousložkové barvy vhodné i pro potisk skla, keramiky a kovů včetně chromu.

Přestože v tomto oboru máme mnoho zkušeností, jenom odhad ve většině sporných případů nestačí. Proto před tiskem zakázky, kde si nejsme jisti provádíme zkušební tisky pro odzkoušení přilnavosti barvy a odolnosti proti otěru. Samozřejmě na své výrobky poskytujeme plnou záruku.