POTISK

TISK/
VÝSEK

SIGNMAKING

RAZÍTKA

S potiskem tkanin a předmětů sítotiskem máme dlouholeté zkušenosti. V kvalitě, trvanlivosti a pokrytí je sítotisková technologie v současné době bezkonkurenční.


POTISK / MATERIÁLY

 

Sítotiskovou technologií lze potiskovat všechny běžné druhy materiálů včetně kovu, kůže, dřeva, samozřejmostí jsou umělé hmoty i textil jakéhokoli složení. Problematické bývají většinou předměty s výraznou strukturou povrchu.

Jsme schopni potisknout předměty vyrobené z těchto matieriálů:

Proto můžeme potiskovat nejrůznější průmyslové díly (například víčka měřících přístrojů firmy micro-senzor) a jiné polotovary, obaly, hračky ale i reklamní předměty (viz katalog dárků)

Volba vhodných barev

 

Velice důležitá je volba vhodné barvy. Naše firma používá různé druhy barev od renomovaných evropských a japonských výrobců od vodou ředitelných disperzních barev po dvousložkové barvy vhodné i pro potisk skla, keramiky a kovů včetně chromu.

Přestože v tomto oboru máme mnoho zkušeností, jenom odhad ve většině sporných případů nestačí. Proto před tiskem zakázky, kde si nejsme jisti provádíme zkušební tisky pro odzkoušení přilnavosti barvy a odolnosti proti otěru. Samozřejmě na své výrobky poskytujeme plnou záruku.