SIGNMAKING

TISK/
VÝSEK

POTISK

RAZÍTKA

Grafika a texty tvořené pomocí řezacího plotru jsou dnes již neodmyslitelnou součástí naší produkce. Vedle tiskových služeb uspokojujeme nejnáročnější klienty i v oblasti řezané reklamy. Zároveň můžeme snižovat náklady při pořizování zakázek v malých sériích.


SIGNMAKING / DESIGN

Naše filosofie

 

Loga, firemní štíty a informační tabule tvořené pomocí řezané grafiky jsou dnes již nedílnou součástí našeho veřejného prostředí. Cítíme odpovědnost za to, jak to kolem nás bude vypadat. Proto spolupracujeme s externími grafiky a u rozsáhlejších zakázek pomocí fotomontáže posuzujeme i působení návrhu v daném prostředí. Pokud se nejedná o zakázku polepení firemního automobilu, volíme materiály, barvy i grafiku podle konkrétních podmínek v místě realizace.

U automobilů či přívěsů a jiných mobilních zařízeních klademe důraz samozřejmě především na udržení jednotného firemního stylu zákazníka.

Grafický návrh

 

Nedílnou součástí řezané grafiky a signmakingu je dodávka grafického návrhu zakázky. Výrobu začínáme vždy až po konzultaci a odsouhlasení zákazníkem, kterému předkládáme náhledový výtisk předpokládané zakázky a cenovou kalkulaci, která je pro nás závazná.

Zákazníkovi v této fázi předáváme návrh včetně grafické makety tak, aby si byl schopen představit své polepené auto či výlohu.

Termíny, podklady

 

Termín zhotovení grafického návrhu je 5 dní od dodání podkladů, grafický návrh je majetkem naší firmy až do případné realizace zakázky a vyhrazujeme si právo na jeho použití. Toto neplatí v případě, že si zákazník dodá návrh vlastní - pouze ve formátu *.CDR do ver. 10.